Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики

Патики

250 МКД

Големина: 31

Бренд: наик

Град: Кавадарци

Материјали: кожа гума

Ознаки: наик

0
0

Носени, сочувани. Мала гребнатина на знакот и на едната патика.

Додадено: 14.12.2019 Прегледи: 71

AnnaW0t

16
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

13