Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike zoom
Nike zoom Nike zoom Nike zoom

Nike zoom

1800 МКД

Големина: 43

Бренд: nike

Град: Битола

Материјали: platno

Ознаки: nike

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 25.12.2023

Прегледи: 171

0

Prodavam odlicni visoki patiki Nike.

StefanPopovski

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0