Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
белегзија
белегзија белегзија

белегзија

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: бижутерија

Ознаки: алка бижутерија

4
0

Нова алка, скоро не носена .За свечени пригоди

Додадено: 4.11.2019 Прегледи: 54

iva556

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0