Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Летен фустан бел фустан без ракави s величина
бел фустан без ракави s величина
бел фустан без ракави s величина

бел фустан без ракави s величина

500 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: синтетика

Ознаки: бел летен fashion фустан

Додадено: 21.4.2020

Прегледи: 119

0

Бел фустан без ракави, s величина, само еднаш носен

VidiVaka

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0