Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nametka
Nametka Nametka Nametka

Nametka

300 МКД

Бренд: ahag

Град: Битола

Материјали: velur

Ознаки: sss

0
0

Nametka vo kafena boja,dole i na rakavite e so resi , nikogas ne e nosena,materijalot e kako prevrtena koza no sekako ne e kozena.

Додадено: 10.5.2020 Прегледи: 27

Summerwine

6
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

13