Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Sportski fustan
Sportski fustan Sportski fustan Sportski fustan

Sportski fustan

300 МКД

Големина: L

Бренд: nz

Град: Куманово

Материјали: 35%памук,75%памук

Ознаки: фустан

Додадено: 11.10.2020

Прегледи: 96

1

Спортски сив дебел, зимски фустан купен пред една година но никогаш не облечен, должина некаде до колена, на него пишува број L но тесен модел па повеќе одговара на M. Ако сакате повеќе слики слободно пишете ми. Може да ви го пратам и преку карго.

HannahTheBanana

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0