Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Мажи Панталони Машки панталони
Машки панталони
Машки панталони Машки панталони

Машки панталони

200 МКД

Големина: M

Бренд: benfish

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: панталони мажи

Состојба: задоволителна

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 14

0

Машки панталони, носени, во добра состојба, видно минимално избелување по џеповите.

Zivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0