Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
церна чанта
церна чанта церна чанта церна чанта

церна чанта

500 МКД

Град: Тетово

Материјали: кожа

Ознаки: кожа нова црна чанта

1
0

церна чанта за книги, мала и за секој ден. нова не е користена.

Додадено: 23.3.2020 Прегледи: 64

MadamDejavu

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

4