Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чанта
Чанта Чанта Чанта

Чанта

500 МКД

Град: Струмица

Материјали: челик кожа

Ознаки: clutchbag clutch чанта

0
0

Многу квалитетна чанта, само еднаш носена, дезенот е имитација на крокодилска кожа. Доаѓа со синџирче кое не е на сликата

Додадено: 24.3.2020 Прегледи: 19

Silvana123

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1