Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Starbucks цврста торбичка
Starbucks цврста торбичка
Starbucks цврста торбичка Starbucks цврста торбичка

Starbucks цврста торбичка

500 МКД

Бренд: starbucks

Град: Велес

Материјали: xxxx

Ознаки: starbucks tote tasna torba torbicka

4
0

Голема торбичка во стилот tote bags, меѓутоа е многу цврста. Собира лаптоп, книги. Ја добив кога работев таму, но не ја користам воопшто. Обично се употребува само за вработени. Од едната страна стои дел од логото Star, а од другата страна е bucks. Цената е фиксна и не е за размена.

Додадено: 7.7.2020 Прегледи: 157

KatieSpiltom

44
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

2