Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

martint95

Скопје

MARELLA мантил

1100 МКД

8

Детали за производот

Бренд: marella

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: bel marella mantil

Опис

MARELLA бел мантил од цврст материјал, одговара на величина M/L. Со колан, во одлична состојба и исклучително квалитетен. Одличен за пролет/лето/есен.

Додадено: 11.5.2019

Прегледи: 1634