Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Фустани / Мини / Zimski kratok fustan

Wardrobe22

Штип

Zimski kratok fustan

550 МКД

1

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: ..

Град: Штип

Материјали: likra chipka

Ознаки: fustan

Состојба: одлично

Опис

Fustan so shljokici od podebel materijal. Ima i vmetnati potpolnki za gradite.

Додадено: 25.10.2019

Прегледи: 750