Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фустан
фустан

фустан

300 МКД

Град: Битола

Материјали: разно

Ознаки: долг син тиркизен цветен безракав

Додадено: 25.11.2019

Прегледи: 694

2

За подетални информации и повеќе слики од производ контактирајте ме, имам премногу за прикачување не можам да давам детални описи за секој поединечно. Сите артикли се многу малку носени скоро како нови. Сите што беа стари или износени ги донирав

dressforless

2
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

0