Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови тренерки
Нови тренерки Нови тренерки Нови тренерки

Нови тренерки

1300 МКД

Големина: 36

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: памук/ликра

Ознаки: adidas црни бели бордо нови

Додадено: 4.6.2020

Прегледи: 620

1

Нови женски тренерки од затворен бутик. Бели и бордо тренерки-големина S Црни тренерки-големина M

sun100

6
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

17