Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

KK_KK_KK

Штип

Прстени

500 МКД

0

Детали за производот

Град: Штип

Материјали: цикрони челик монистри камења

Ознаки: челик монистри камења

Опис

Прстен моинистри - 100 ден Прстен со природни камења - 150 ден Прстен со циркони - 200 ден Комплет - 500

Додадено: 24.6.2020

Прегледи: 1041