Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

zana1992

Охрид

Guess originals

850 МКД

2

Детали за производот

Големина: M

Бренд: guess

Град: Охрид

Материјали: likra

Ознаки: nov guesw guess

Состојба: ново без етикета

Опис

Нов фустан Guess. Одговара на повеќе величини бидејќи содржи ликра. Погоден и за свечености.

Додадено: 8.7.2020

Прегледи: 972