Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Здолниште
Здолниште

Здолниште

300 МКД

Големина: 42

Бренд: nasello

Град: Радовиш

Материјали: еластин bawelna

Ознаки: здолниште цветови

Додадено: 3.8.2020

Прегледи: 263

0

Сукна со цветови, на фалти , многу пријатна , со каиш многу убаво стои.Величината одговара и на 40

_mycloset_

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4