Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 Зимска јакна
 Зимска јакна  Зимска јакна

Зимска јакна

500 МКД

Големина: 38

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: јакна полиестер poliester

Ознаки: капуљача зимска jakna јакна црна

Додадено: 9.11.2020

Прегледи: 618

1

Црно јакниче во одлична состојба. Капуљачата и крзното се вадат.

Ritual^Spirit

1
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

12