Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pamucna bluza
Pamucna bluza Pamucna bluza

Pamucna bluza

190 МКД

Големина: M

Град: Кавадарци

Материјали: pamuk

Ознаки: bela cipka

Додадено: 4.1.2021

Прегледи: 365

0

Meka ubava bela bluza secena pod gradi i optocena so bela pamucna cipka. Preubava, kako nova.

Marinada

4
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0