Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
KREM KOSULA
KREM KOSULA KREM KOSULA

KREM KOSULA

200 МКД

Големина: S

Бренд: x

Град: Куманово

Материјали: kosula кошула

Ознаки: pamuk крем кошула kosula

Додадено: 20.3.2021

Прегледи: 403

0

Na etiketata na kosulata pisuva L no modelot e potesen i odgovara na S i e rastegliv material. Okolu kopcinjata i rakavite ima interesen print nalikuva na Burberry.

sofijapetr1231

5
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

138