Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
стегач за коса
стегач за коса

стегач за коса

200 МКД

Град: Битола

Материјали: полиестер

Ознаки: фризура опавче коса реп којнско

Состојба: ново со етикета

Додадено: 6.4.2021

Прегледи: 1374

0

Нов стегач за коса неотпакован и некористен. Идеален за фризури елетанти и за други прилики

dressforless

2
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

0