Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna
Tasna Tasna Tasna Tasna

Tasna

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: mala

Состојба: добра

Додадено: 19.4.2021

Прегледи: 573

0

Nz tocno dali e koristena no ima ostetuvanja, dole Lebo nekoi kaj sto se patentute I kaj sto e toa za ramo..Ima tri golemi prostori od vnatre kade sto kaj dva od niv ima uste nekolku mali zepcinja

Gala99

26
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

2