Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови пантолони
Нови пантолони Нови пантолони Нови пантолони

Нови пантолони

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: pantoloni leopard mint novi zenski

Состојба: ново без етикета

Додадено: 23.4.2021

Прегледи: 387

0

Пантолоните се нови неносени вел S Нежна минт боја со леопард принт Со низок струк и ликра Димензии Должина 97 cm Обем на половина до 85 cm

pinksugar

71
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

19