Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шампањ боја сукња
Шампањ боја сукња Шампањ боја сукња

Шампањ боја сукња

350 МКД

Големина: XL

Град: Струмица

Материјали: ццц

Ознаки: сукња здолниште шампањ

Состојба: многу добра

Боја: беж кафено

Додадено: 12.8.2021

Прегледи: 808

4

Прекрасна сукња која ќе си ја износите Многу лека и пријатна за носење Со пристојна должина На ластик е и е многу лесна и практична Едноставно фантастична 🥰🥰

-Mayaa-

39
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

3