Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance
Fustance Fustance Fustance Fustance Fustance

Fustance

100 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: fustan

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 18.9.2021

Прегледи: 41

1

Темно сино фустанче со набори во горниот дел, ист е од двете страни, должината е под колена

Second.Hand

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

3