Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
dizajnerski fustan MOZE RAZMENA
dizajnerski fustan MOZE RAZMENA dizajnerski fustan MOZE RAZMENA dizajnerski fustan MOZE RAZMENA dizajnerski fustan MOZE RAZMENA dizajnerski fustan MOZE RAZMENA

dizajnerski fustan MOZE RAZMENA

2300 МКД

Големина: 36

Бренд: eva

Град: Скопје

Материјали: saten

Ознаки: pamuk tul

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 22.9.2021

Прегледи: 205

0

dizajn na mojata kerka, revijata e na tehnoloski fakultet, smer dizajn i nzenering na obleka

291291

13
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

2