Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan M
Fustan M Fustan M Fustan M Fustan M

Fustan M

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Боја: праска

Додадено: 4.11.2021

Прегледи: 212

8

Fustance vo puncova boja, dva pati noseno, bez nedostatok, masinska pletka

ModestyBlaise1

7
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

13