Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ж Јакна
Ж Јакна Ж Јакна Ж Јакна

Ж Јакна

500 МКД

Големина: 36

Бренд: new yorker

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: yorker new

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 27.12.2021

Прегледи: 158

0

Купена е во Њу Јоркер во Германија, носена но сочувана без мани...одговара на 36-38

Ketrin197672

45
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

3