Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Костими и сакоа Костим со панталони Mak primat женски комплет *намален*
Mak primat женски комплет *намален*
Mak primat женски комплет *намален* Mak primat женски комплет *намален* Mak primat женски комплет *намален* Mak primat женски комплет *намален*

Mak primat женски комплет *намален*

500 МКД

Големина: 44

Бренд: mak primat

Град: Струмица

Материјали: ххх

Ознаки: сако панталони костим makprimat комплет

Состојба: одлично

Боја: кафено

Додадено: 17.1.2022

Прегледи: 848

7

Квалитетен костум купен од Мак примат и облечен 3-4 пати Убаво стои и елегантно Велилината му е 44 но одговара за 40/42 Буквално како нов без никакви оштетувања Купен многу поскапо но така ми стои и затоа го продавам 🥰 ЦЕНАТА Е ФИКСНА

-Mayaa-

39
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

3