Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan Fustan Fustan

Fustan

800 МКД

Големина: M

Бренд: online

Град: Штип

Материјали: saten

Ознаки: fustan saten dress

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 21.2.2022

Прегледи: 532

3

Kosula fustan so zvonesti rakavi standard velicina e no odgovara na m mene mi e golem , ednas e nosen samo za fotosesija , na polovinata ima kolan. Dolg e do nad kolena.

GigiM13

0
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

1