Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet bluza i suknja
Komplet bluza i suknja

Komplet bluza i suknja

500 МКД

Големина: 36

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: elastan

Ознаки: suknja stradivarius bordo mini bluza

Состојба: ново без етикета

Боја: бордо

Додадено: 1.4.2022

Прегледи: 341

0

Bordo bluza velicina S cena 400 Suknja nova velicina S cena 500

Zana87

46
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

0