Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bela kosua
Bela kosua

Bela kosua

250 МКД

Големина: S

Бренд: c

Град: Куманово

Материјали: kosula

Ознаки: kosula

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 13.4.2022

Прегледи: 195

2

Kosula moderna vo mala kombinacia, Golemina S/M, odlicna sostojba.🌸Super za prolet i leto

sofijapetr1231

5
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

145