Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако
Сако Сако

Сако

300 МКД

Големина: M

Бренд: stilissimo

Град: Скопје

Материјали: дебел

Ознаки: нема

Состојба: многу добра

Боја: окер

Додадено: 4.5.2022

Прегледи: 281

0

Сако Stilissimo, величина М. Цена 300 денари.

ZoricaP

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

2