Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

miratae123

Скопје

нова наметка

400 МКД

2

Детали за производот

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: вискоза

Ознаки: ..

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Опис

Нова наметка со долги ракави кој завршуваат со набор благ од ластик.Исто на крај од џемперчето завршува со набор блак од ластик.Има каишче за врзување еластично

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 274