Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Прекрасен нов комбинезон на New Yorker
Прекрасен нов комбинезон на New Yorker Прекрасен нов комбинезон на New Yorker Прекрасен нов комбинезон на New Yorker

Прекрасен нов комбинезон на New Yorker

450 МКД

Големина: 36

Бренд: amisu

Град: Тетово

Материјали: ....

Ознаки: kombinezon

Состојба: ново без етикета

Боја: корално пинк

Додадено: 7.7.2022

Прегледи: 397

0

Nov kombinezon od new yorker, odgovara na s i m Prekrasna koralno -roze boja, odpozadi ima gol grb i ubava chipka Kupen 1000den. Rszmena ne Za SKOPJE pravam sredba vo Leptokarija!

Klim4e

18
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

5