Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
1+1 gratis sorcevi so visok struk
1+1 gratis sorcevi so visok struk 1+1 gratis sorcevi so visok struk 1+1 gratis sorcevi so visok struk 1+1 gratis sorcevi so visok struk

1+1 gratis sorcevi so visok struk

350 МКД

Големина: 34

Бренд: bershka

Град: Куманово

Материјали: pamuk

Ознаки: 1+1

Состојба: одлично

Боја: розе шарено

Додадено: 24.7.2022

Прегледи: 540

3

Dva para pamucni sorcevi so visok struk i vrzuvanje so kais od istiot materijal.Dvata para imaat stranicni dzebovi.Cenata e za dvata para. Broj xs

MilenaMila

55
1

Членот го следат

33

Членот ги следи

0