Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
suknja do kolena 42
suknja do kolena 42 suknja do kolena 42 suknja do kolena 42

suknja do kolena 42

450 МКД

Големина: 42

Бренд: nz

Град: Битола

Материјали: nz

Ознаки: nz

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 12.8.2022

Прегледи: 49

0

siena suknja od ubav materijal odozdola dodaden tul za malce da bide ko balon forma

karlakarla

101
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

10