Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M gradnik
H&M gradnik H&M gradnik

H&M gradnik

600 МКД

Големина: M

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: hm

Ознаки: hm

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 26.11.2022

Прегледи: 254

2

H&M gradnik nov, broj EUR 80D

ina315

8
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0