Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan-60
Fustan-60 Fustan-60

Fustan-60

150 МКД

Големина: 36

Бренд: nz

Град: Велес

Материјали: pamuk

Ознаки: rastegliv

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 16.1.2023

Прегледи: 200

0

Pamucen fustan so 3/4 rakavi i dzebovi od strana. Bez mani i ostetuvanja.

Winona

22
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

4