Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Мини Nova suknja Bershka + podarok bluza
Nova suknja Bershka + podarok bluza
Nova suknja Bershka + podarok bluza Nova suknja Bershka + podarok bluza Nova suknja Bershka + podarok bluza

Nova suknja Bershka + podarok bluza

450 МКД

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Куманово

Материјали: pamuk

Ознаки: karner resi cipka

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 185

0

Novo so etiketa zdolniste Bershka so resi,plus podarok Bluzicka pamucna so cipka i karner na rakav (Ne nosena)

MilenaMila

49
1

Членот го следат

25

Членот ги следи

0