Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan

Fustan

250 МКД

Големина: M

Бренд: nema

Град: Струмица

Материјали: lesen leten

Ознаки: nema.elastin

Состојба: одлично

Боја: крем

Додадено: 3.5.2023

Прегледи: 157

0

Ekstra socuvano i kvalitetno kako novo

Savedine

74
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

31