Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaputce tom tailor
Kaputce tom tailor Kaputce tom tailor Kaputce tom tailor Kaputce tom tailor

Kaputce tom tailor

1000 МКД

Големина: S

Бренд: tom tailor

Град: Скопје

Материјали: 50%wool

Ознаки: tomtailor tom

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 6.5.2023

Прегледи: 389

2

Preubavo e Nema ostetuvanja samo od volnata topcenca sto e normalno

Bessie

4
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0