Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Brendirana SEGUE tasna
Brendirana SEGUE tasna Brendirana SEGUE tasna Brendirana SEGUE tasna Brendirana SEGUE tasna Brendirana SEGUE tasna

Brendirana SEGUE tasna

450 МКД

Бренд: segue

Град: Кавадарци

Материјали: .....

Ознаки: tasna

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 27.5.2023

Прегледи: 308

0

Interesna tasna i po boja i po dizajn od brendot Segue Bojata e pastelno zolta, ima patentv, rackata moze da bide i za na ramo no moze i sa se napravi za vo raka da se nosi Mnogu interesena i vpecatliva tasna Dimenzii se 26 ×25 cm

Danchemakeup

261
1

Членот го следат

89

Членот ги следи

60