Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

400 МКД

Големина: 38

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: мсск

Ознаки: jjj

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 31.5.2023

Прегледи: 249

3

Фустан во одлична состојба. Црн со бели точки М величина, одговара и Л

emilija86

6
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0