Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crop top shirok svetkav
Crop top shirok svetkav Crop top shirok svetkav Crop top shirok svetkav

Crop top shirok svetkav

450 МКД

Големина: 36

Бренд: ne

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: svetkavo maicka croptop

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 3.7.2023

Прегледи: 141

0

Svetkav krem crop top nosen e, socuvano e mnogu, nema ostetuvanje! Pisete ako sakate dimenzii i sliki povekje❤️

svetle1obleka

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

13