Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Свилена маица со панделки
Свилена маица со панделки
Свилена маица со панделки Свилена маица со панделки

Свилена маица со панделки

350 МКД

Големина: L

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: свила

Ознаки: тегет свилена маица

Состојба: одлично

Боја: плаво крем

Додадено: 14.7.2023

Прегледи: 95

1

Свилена тегет маичка со крем панделки

Dina05

5
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

7