Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Kike26

Битола

Фустанче

200 МКД

0

Детали за производот

Големина: S

Град: Битола

Материјали: чипка

Ознаки: модерен

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Опис

Продавам нов чипка фустан за на плажа. Без мана. Величина S. Цена 200 денари.

Додадено: 19.7.2023

Прегледи: 200