Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови балетанки со вез
Нови балетанки со вез Нови балетанки со вез Нови балетанки со вез Нови балетанки со вез

Нови балетанки со вез

250 МКД

Големина: 41

Бренд: хх

Град: Битола

Материјали: синтет.велур

Ознаки: балетанки

Состојба: ново со етикета

Боја: црно шарено

Додадено: 21.8.2023

Прегледи: 139

0

Новин со етикета .Стандард 41

Izeirijeta

125
0

Членот го следат

54

Членот ги следи

0