Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Накит Комплети накит Комплет накит - Рачно изработен
Комплет накит - Рачно изработен
Комплет накит - Рачно изработен Комплет накит - Рачно изработен Комплет накит - Рачно изработен

Комплет накит - Рачно изработен

550 МКД

Бренд: рачна изработка

Град: Битола

Материјали: украсни циркони бисерчиња

Ознаки: прекрасен комплет изработен

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 22.8.2023

Прегледи: 239

1

Накитот е рачно изработен. Накитот е составен од ланче, венче и прстен. Прекрасен е, и носен минимално пати, нема оштетувања, и може да се носат за секаква прилика, со секаква гардероба. Купен е пред некоја година, но повеќе не го носам.

rkasovska64

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4