Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Italijanska suknja
Italijanska suknja Italijanska suknja Italijanska suknja

Italijanska suknja

700 МКД

Големина: 40

Бренд: di mare

Град: Скопје

Материјали: sintetika

Ознаки: nova

Состојба: ново без етикета

Додадено: 15.9.2023

Прегледи: 203

1

Тесна ми е. Прекрасна јапонски мотив.

AnaJana

115
0

Членот го следат

88

Членот ги следи

25